سوالات رایج

 

آموزش نرم افزار Protege چه کمکی به من می کند؟

نرم افزار پروتژه/Protege شناخته شده ترین نرم افزار جهت طراحی انواع آنتولوژی های OWL می باشد. نرم افزار پروتژ به شما کمک می کند دقیق ترین و در عین حال پیچیده ترین آنتولوژی ها و ساختارها را در حوزه های مختلف نظیر پزشکی(دسته بندی و تشخیص بیماری ها)، صنعت و … بسازید

آموزش ساخت آنتولوژی توسط پروتژ را چگونه تهیه کنم؟

جهت تهیه آموزش کامل نرم افزار Protege/پروتژه اینجا کلیک کنید. این آموزش شما را قادر می سازد انتولوژی های مختلف در حوزه ی دلخواه خود را طراحی کرده و از کلیه قبلیت های نرم افزار Protege جهت ارتقا قابلیت های آنتولوژی بهره گیرید.

معنا و مفهوم آنتولوژی(Ontology) چیست؟

واژه آنتولوژی در حوزه های مختلف معانی مختلفی دارد:

  • آنتولوژی در حوزه فلسفه به معنی “هستی شناسی” می باشد
  • آنتولوژی یعنی ذکر دقیق خصوصیات یک مفهوم یا موجودیت
  • آنتولوژی شامل بدنه و پیکره دانشی است که برای شناخت یک حوزه به کار می بریم

مورد اول به کاربرد آنتولوژی در فلسفه اشاره می کند و مورد دوم به کاربرد آنتولوژی در هوش مصنوعی و مورد سوم به کاربرد آنتولوژی در طراحی ساختار و بدنه ای برای یک حوزه دانش می پردازد

آیا محصول آموزش نرم افزار پروتژ/Protege به طور کامل من را با نحوه طراحی و کاربرد انتولوژی با این نرم افزار آشنا می سازد؟

محصول آموزش پروتژ بر اساس آموزش رسمی منتشر شده توسط اساتید دانشگاه های منچستر و استنفورد آماده شده است. بنابراین با اطمینان می توان گفت کامل ترین و معتبرترین محصول آموزشی ممکن جهت یادگیری نرم افزار Protege می باشد.

چگونه می توانم محصول آموزش پروتژ(Protege) را خریداری کنم؟

با مراجعه به صفحه خرید محصول آموزش نرم افزار Protege می توانید اطلاعات لازم جهت تهیه این آموزش را مشاهده فرمایید.

آیا امکان انجام پروژه ها و پایان نامه در حوزه طراحی آنتولوژی توسط شما وجود دارد؟

بله.در صورتی که مایل هستید پروژه پایان نامه ارشد یا دکتری خود را به ما بسپارید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در صفحه تماس با ما استفاده کنید. پس از برقراری تماس یا ارسال پیام، پروژه درخواستی با توجه به نیازمندی های شما بررسی شده و توضیحات و مشاوره رایگان از طرف ما به صورت پیام متنی یا صوتی در اختیار شما قرار می گیرد. پس از مشخص شدن جوانب پروژه، چنان چه مایل بودید اقدام به پیاده سازی پروژه شما می گردد.

در صورتی که پیاده سازی پروژه ام را به شما واگذار کنم آیا آموزشی هم برای ارائه پروژه به من تحویل می دهید؟

قطعا به همین صورت است. کلیه پروژه های انجام شده به همراه آموزش ویدیویی کامل به شما تحویل داده خواهد شد، به نحوی که پس از مشاهده آموزش قادر خواهید بود پروژه تحویل گرفته را خودتان از ابتدا به طور کامل پیاده سازی کنید. بنابراین با تسلط کامل جهت ارائه پروژه آمادگی خواهید داشت.

 

Open chat